Apie įmonę

Įmonė KĘSĘK buvo įkurta 2013 metais, mažosios bendrijos juridine forma (MB KĘSĘK). Nuo įmonės įkūrimo 2013 metais įmonė nuosekliai auga. 2015 metais įmonė pakeitė juridine forma iš mažosios bendrijos į uždarąją akcinę bendrovę (UAB KĘSĘK). 2016 metais įmonė perkėlė gamybą į naujas gamybos patalpas ir 2017metais įmonei suteikta teisė gaminti metalo konstrukcijas pagal EN 1090- 2:2008+A1:2011, atlikimo klasę EX2.

Nuo pat įmonės įkūrimo, įmonė nuosekliai investuoja į darbuotojų kvalifikaciją ir kompetencijas, gamybinių pajėgumų didinimą. Įmonėje dirba atestuoti suvirintojai, vizualinės suvirinimo kokybės kontrolės (VT1) specialistas, suvirinimo darbai organizuojami suvirinimo koordinatoriaus.

Mūsų pagrindinė rinka yra Lietuva, per mūsų partnerius projektavimo paslaugų įmones ir statybos paslaugas teikiančias įmones, generalinius rangovus, mes prisidedame prie valstybinių projektų įgyvendinimo. Taip pat dirbame ir su įvaidaus dydžio statybos projektų vystytojais ir statybos paslaugas teikiančiomis įmonėmis. Dirbame su įvairiomis gamybos įmonėmis bedruose projektuose.

Įmonė taip pat tusi sėkminga eksporto patirtį. Nuo 2014metų vykdome užsakymus bendradarbiaudami su partneriais Norvegijoje. 2016-2018metais įmonė eksportavo 30% nuo visos produkcijos į Skandinavijos rinkas.